Rozstępy - Usuwanie i Redukcja

Rozstępy - Usuwanie i Redukcja

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Cepan na rozstępy

Przeglądając dostępne w internecie zdjęcia osób, których dotknął problem rozstępów, można się przestraszyć. Ten, że tak go nazwiemy, skórny problem, pozostawiony bez leczenia, może wyrządzić wiele szkody w naszym wyglądzie. Rynek pełen jest kosmetyków, czy preparatów leczniczych, pozwalających walczyć z wrzecionowatymi pasmami skóry, jak fachowo się to schorzenie określa. Każdy z producentów tych produktów, ma własny sposób na sukces. Jednym z preparatów na rozstępy jest Cepan.

Zacznijmy od początku. Preparat ten, sprzedawany jest pod postacią kremu. W jego skład wchodzi wyciąg z cebuli i rumianku. Substancją odpowiedzialną bezpośrednio za skuteczność działania preparatu, jest tak zwana heparyna sodowa. Cepan na rozstępy należy nakładać 3 razy dziennie. O ile w przypadku zwykłych blizn pourazowych, wystarczy wmasowanie cienkiej warstwy kremu, o tyle w przypadku tej tak zwanej pomarańczowej skóry, sposób działania jest trochę inny. Wystarczy w miejscu gdzie rozstępy się nam pojawiły, przyłożyć gazę z nałożonym Cepanem i trzymać od pół godziny do 60 minut. Efekty zauważycie już po kilku tygodniach używania. Jednak pamiętać należy, że czas ten może się wydłużyć zależnie od wielkości blizny i regularności stosowania kremu. Generalnie jego działanie opiera się na uelastycznieniu skóry wokół blizny, co powoduje jej spłaszczenie, aż do całkowitego ich zaniknięcia.

Skoro wiemy już jak używać Cepanu na rozstępy, teraz parę ostrzeżeń. Jeżeli Wasz organizm jest zbyt wrażliwy na którąś z substancji wchodzących w skład produktu, raczej nie należy go stosować. Teoretycznie nie ma zagrożeń, ani przeciwwskazań do stosowania kremu w okresie ciąży. Skonsultować się jednak należy w tej sprawie z lekarzem. W pierwszych dniach używania Cepanu na rozstępy, mogą się pojawić czerwone plamy wokół nich, a także swędzenie. Jest to jednak bardzo rzadki efektu uboczny. Poza tymi "minusami" krem jest w użyciu bezpieczny.

Cepan na rozstępy, należy więc do grupy produktów, które śmiało można polecić wszystkim, którzy mają problem z nagłym skokiem wagi i pojawieniem się wrzecionowatych pasm skóry. Odpowiedni jest więc zarówno dla pań po ciąży, jak i dla osób zwiększających swoją masę mięśniową. Dodatkowo niska cena, pozwala na spróbowanie stosowania tego preparatu, bez zbytniego uszczuplenia domowego budżetu. Efekt powinien Was zadowolić.