Rozstępy - Usuwanie i Redukcja

Rozstępy - Usuwanie i Redukcja

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Fissan na rozstępy

Fissan jest to krem firmy Sara Lee Household and Body Care. Stworzony został na potrzeby kobiet cierpiących na rozstępy. Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry i jej ochrony podczas ciąży oraz po urodzeniu dziecka w czasie karmienia piersią. Krem stosuje się również podczas kuracji odchudzających, szybkiego wzrostu, dojrzewania i gwałtownego przybierania na wadze.

Jak działa krem Fissan?

  • regeneruje skórę,
  • chroni przed powstawaniem rozstępów,
  • zachowuje jędrność skóry, elastyczność i młody wygląd,
  • leczy powstałe już uszkodzenia warstw skóry.

Krem należy wcierać w skórę opuszkami lekko uciskając i masując ruchami kulistymi od dołu do góry. Zaleca się stosowanie dwa razy dziennie, rano oraz wieczorem na skórę oczyszczoną i suchą. Miejsca na które powinno się aplikować preparat to uda, brzuch, biodra i inne miejsca na których można zauważyć powstawanie rozstępów. Krem można zacząć stosować od 4 miesiąca ciąży aż czasu, kiedy dziecko osiągnie drugi miesiąc życia.

Jak mówią recenzje największym minusem kremu Fissan jest jego opakowanie, które niestety nie jest za ciekawe. Krem jest wydajny, ma przyjemny zapach, gęstą konsystencję i beżowy kolor. Krem wmasowuje się dość łatwo i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Podczas aplikacji i wmasowywania kremu odczuwalne jest mrowienie i przyjemne ciepło. Po kilku dniach stosowania preparatu skóra wydaje się być napięta, nawilżona a rozstępy nieco mniejsze. Oczywiście jeżeli krem aplikowany jest na świeże blizny.

Cena kremu Fissan to 19 złotych za 100 ml.