Rozstępy - Usuwanie i Redukcja

Rozstępy - Usuwanie i Redukcja

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Krem na rozstępy Penaten

Są zmorą głównie pań. Pojawiają się najczęściej w momencie nagłego przybrania na wadze. Rozstępy, bo o nich mowa, atakują niezależnie od wieku. Narażone są nie tylko kobiety w ciąży, ale także te po menopauzie. Ta, tak zwana pomarańczowa skóra, dotyka również, wydawało by się dbających o własną fizyczność, sportowców i kulturystów. I o ile, dość łatwo doprowadzić do ich powstawania, o tyle trudniej się ich pozbyć. Wśród całej masy preparatów, którymi można je leczyć czy zapobiegać powstawaniu, można się zgubić. Często stajemy więc przed ciężkim wyborem. Spróbujemy Wam nieco go ułatwić. Przedstawiamy krem na rozstępy Penaten.

Produkt ten ma konsystencję żelu. Dzięki temu łatwiej go rozprowadzić po skórze i szybciej się wchłania, a więc zaczyna swoją pracę. Jest to właściwie oliwka, więc pierwsze wrażenie, może nie być komfortowe. Zwłaszcza dla osób, które nie używały wcześniej "tłustych" kosmetyków. Skład kremu na rozstępy Penaten, wzbogacony został o rumianek. Ten zaś, jak powszechnie wiadomo, ma działanie łagodzące i ochronne. Omawiany preparat ma za zadanie przede wszystkim nawilżenie skóry. Na tym polu pozostawia za sobą znaczną część produktów, które do tego służą. To właśnie zachowanie wody w skórze jest kluczem w walce z rozstępami. Penaten poprzez nawilżanie naszej skóry zapewnia jej elastyczność. Z tego z kolei wynika to, że "pomarańczowa skóra" nie ma możliwości się pojawić. Czegoż więcej wymagać od swojego kremu na rozstępy?

Kto powinien stosować Penaten? Przede wszystkim zalecany jest dla pań, które są w ciąży. Im szybciej zaczną go stosować, tym lepiej. Podręcznikowo, najlepiej było by rozpocząć używanie tego kremu na rozstępy w okolicy czwartego miesiąca ciąży. Czas trwania kuracji zależy właściwie od nas. Oczywiste jest jednak, że musi ona trwać przynajmniej do trzech miesięcy po porodzie. Właśnie po urodzeniu dziecka, kiedy waga kobiet znacznie się waha, istnieje największe ryzyko pojawienia się rozstępów. Wklepywanie tego żelu raz dziennie, powinno skutecznie nawilżyć, a przez to zabezpieczyć naszą skórę.

Jakie jeszcze zalety ma krem na rozstępy Penaten? Przede wszystkim cena. Nie przekracza ona 30 złotych, a więc nie jest zbyt wygórowana. Produkt ten, co warte podkreślenia, jest też całkowicie bezpieczny w użyciu. Nie istnieją żadne skutki uboczne związane ze stosowaniem tego żelu. Warto przyjrzeć się więc Penatenowi, który jest doskonałą alternatywą dla drogich kremów na rozstępy.