Rozstępy - Usuwanie i Redukcja

Rozstępy - Usuwanie i Redukcja

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Lioton 1000 na rozstępy

Kiedy nasza skóra w krótkim czasie zbytnio się rozciągnie (na przykład w momencie nagłego przybrania na wadze), mogą na niej pojawić się wrzecionowate pasma, nazywane rozstępami. Walka z nimi, zazwyczaj nie jest łatwa, a nieumiejętne dobranie preparatów do ich leczenia, zakończyć się może dla nas okropnymi bliznami, które pokryją nasz brzuch, uda, czy pośladki. Do tego jest ich mnóstwo (produktów oczywiście) i ciężko się zdecydować na konkretny, bo czy na pewno będzie skuteczny? My więc chcemy Wam przybliżyć wam Lioton 1000 na rozstępy – preparat, który pozwoli Wam się pozbyć wstydliwych czerwonych pasm na skórze.

Produkt ten kupić można pod postacią żelu w każdej aptece. Mimo, że przeznaczony do walki z krwiakami, żylakami, obrzękami, Lioton 1000 na rozstępy sprawdza się doskonale. Wystarczy wpisać nazwę produktu w wyszukiwarkę, aby przekonać się, że fora internetowe pełne są zadowolonych użytkowników tego żelu. Najczęściej korzystają z niego kulturyści, bądź osoby pragnące po prostu zwiększyć swoją masę. Mogą się pojawić przy tym rozstępy, a Lioton 1000 skutecznie radzi sobie już w początkowej fazie ich powstawania. I to właśnie jest główna, często podkreślana, zaleta tego żelu. Preparat ten można również stosować profilaktycznie. Jego używanie jest banalnie proste. W miejscu, gdzie pojawiły się wrzecionowate pasma skóry, wystarczy nanieść cienką warstwę żelu, a potem rozsmarować. Czynność tę, powtarzać należy trzy razy dziennie. Mija się z celem stosowanie Liotonu 1000 na rozstępy, które przybrały już czerwony kolor, a więc są w ostatnim stadium rozwoju tego schorzenia. Tutaj, właściwie żaden preparat nie pomoże i naszą ostatnią deską ratunku jest zabieg laserowy.

Skład preparatu opiera się głównie na heparynie (soli sodowej), który to związek powoduje, że Lioton 1000 na rozstępy, działa skutecznie. Kto powinien tego żelu unikać? Ciężko sprecyzować, jak działa na kobiety w ciąży, gdyż nie był badany pod tym kątem. Lepiej więc drogie panie, zapomnieć o używaniu tego preparatu, jeśli spodziewacie się potomka. Jeśli jesteście uczuleni na heparynę, farmakolodzy również zalecają ostrożność. Pod żadnym pozorem, nie należy stosować żelu na otwarte rany. Jeśli jednak, będziemy używać go zgodnie z zaleceniami, rozstępy staną się tylko niemiłym wspomnieniem. Warto zainteresować się Liotonem 1000, bo przy stosunkowo niskiej cenie, zapewni nam on gładką skórę, nawet przy dużych skokach wagi.