Rozstępy - Usuwanie i Redukcja

Rozstępy - Usuwanie i Redukcja

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Mustela na rozstępy

Różnorodność istniejących na rynku produktów na rozstępy potwierdza, że potrzeby pod tym względem są ogromne. Nie ma jednego produktu, który by równie dobrze sprawdzał się u wszystkich kobiet. Są jednak lepsze i gorsze produkty. Które z nich wybrać? Na jakie się zdecydować? Jak w tym rankingu skuteczności wypada intensywnie działający krem na rozstępy Mustela?

Działanie preparatu

Mustela to specjalistyczny kosmetyk wyrównujący koloryt skóry i zmniejszający widoczność rozstępów. Ma również działanie profilaktyczne, przeciwdziała powstawaniu blizn, nadając skórze sprężystości i przygotowując ją na intensywne i szybkie rozciąganie.

Przystosowany do stosowania szczególnie przez kobiety w ciąży już od pierwszych dni po poznaniu nowiny o przyszłym narodzeniu dzidziusia oraz dla kobiet karmiących piersią. Liczne badania, testy, ankiety wykonywane pod baczną kontrolą lekarzy ginekologów i dermatologów potwierdzają, że preparat może być bez problemu, bez żadnych przeciwwskazań stosowany przez kobiety karmiące. Ryzyko wystąpienia uczulenia jest minimalne. To produkt hipoalergiczny.

Jak stosować preparat?

Mustela to specjalistyczny, wysoko skuteczny żel o konsystencji kremu. Dostępny jest w wygodnym opakowaniu z dozownikiem, który umożliwia dokładne odmierzanie potrzebnego do użycia kosmetyku oraz nakładanie go bezpośrednio na skórę. Ekonomiczny dozownik umożliwia nabranie tyle preparatu, ile jest nam potrzebne i delikatne posmarowanie oraz wklepanie w narażaną na rozstępy skórę.

Kosmetyk posiada raczej przyjemną w użytku konsystencję, która się nie klei i nie zbija w grudki. Delikatny zapach nie drażni. Producenci zapewniają również, że produkt nie plami. Można go używać bez obawy na co dzień.

Skład

Aqua (Water), Lactic Acid, Triethanolamine, Isononyl Isononanoate,, Butylene Glycol, Isocetyl Stearate, Propylene Glycol, Panthenol, Polyacrylamide, Sodium Lactate, Methylsilanol Arachidyl Alcohol, Hydrolyzed Soy Protein, Cetyl Alcohol, Squalane, C13-14 Isoparaffin, Behenyl Alcohol, Copper Gluconate, Sophora Japonica Extract (sophora japonica), Methylparaben, Arachidyl Glucoside, Fragrance (parfum), Zinc Gluconate, Propylparaben, Laureth 7, Sclerotium Gum, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33, Glycerin, Enteromorpha Compressa Tripeptide-1, Extract (enteromorpha compressa), Dextran, Ethyl Linoleate, Retinyl Acetate,, Ethyl Linolenate.

Mustela opinie

Jak każdy dostępny na rynku preparat kosmetyczny, Mustela posiada dość różnorodne opinie. Przeważają jednak wśród nich pozytywne odczucia. Skuteczność preparatu wydaje się bezdyskusyjna.

Główne minusy stosowania kosmetyku upatruje się w zbyt lepkiej konsystencji, która łączy się z uczuciem dyskomfortu i trudnością w zakładaniu na posmarowane ciało ubrań. Trudności z aplikacją preparatu sprawia, że niezwykle trudno używać go dwukrotnie w ciągu dnia. Zapach i wygodny aplikator bezsprzecznie uznawane są za wyjątkowy plus tak skonstruowanego preparatu.